środa, 4 maja 2016

Zapach Miesiąca - 20% w maju :)

W tym roku maj rozpieszcza nas ilością wolnych dni. Dzięki temu mamy okazję rozwijać swoje sportowe pasje lub po prostu spędzić trochę więcej czasu z bliskimi. Mamy nadzieję, że znajdziecie również chwilę na zapoznanie się z zapachami dedykowanymi na rozpoczynający się właśnie miesiąc. A może pozwolicie, by Honey Blossom lub Pink Dragon Fruit zagościły z Wami na dłużej?Pierwszy z zapachów czyli Honey Blossom to aromat zbudowany na bazie piżma, któremu słodyczy dodają nuty miodu, a subtelności kwiatowy aromat frezji i lekko żywiczne akcenty drewna. (więcej o zapachu tutaj)
Honey Blossom powinien przypaść do gustu fanom Oceanside z niedawno dostępnej limitowanej kolekcji, Violet z Pure Radiance oraz Lovely Kiku.Pink Dragon Fruit, to drugi majowy zapach, który skrywa w sobie słodki aromat  owocu pitaji, zwanego częściej Smoczym Owocem. Obok takiego zapachu nie sposób przejść obojętnie – w niesamowity sposób całkowicie osacza swoim intrygującym aromatem.
Polecam Pink Dragon Fruit wszystkim fanom zapachów, które określiłabym mianem „różowych” czyli słodkich, dziewczęcych i „smakowitych” (a kilka słów więcej o „różowym” tutaj)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...