wtorek, 21 maja 2013

Niedzielny spacer

Piękna, słoneczna  pogoda zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, dlatego wraz z przyjaciółką wybrałyśmy się do parku. Usiadłyśmy na jednej z ławek i rozmawiałyśmy. Nawet nie zauważyłyśmy, kiedy na ławce na przeciwko usiadła młoda mama z córką. Po chwili mama zajęła się czytaniem książki, a dziewczynka bawiła się piękną lalką w różowej sukience. W pewnym momencie dziewczynka usiadła mamie na kolanach, mocno ją przytuliła i powiedziała, że bardzo ją kocha. I tak pomyślałam, że im jesteśmy starsi tym mniej w nas takiej dziecięcej spontaniczności. I mimo, że mama jest dla nas najważniejszą osobą to nie mówimy jej o naszej miłości.

Na szczęście jest taki dzień, w którym możemy podziękować za miłość i opiekę naszym mamom. Wypełnijmy to święto cudownym zapachem naszej wdzięczności. Spróbujmy wszystkie nasze emocje zamknąć w zapachu, który będzie przypominał mamie o naszej miłości nie tylko w ten majowy dzień.

Chcąc Wam pomóc w znalezieniu takiego zapachu Candle Room zaprasza na naszą stronę internetową. W specjalnej zakładce związanej ze świętem wszystkich mam znajdziecie niesamowite promocje, które pomogą Wam w odnalezieniu zapachu idealnego dla Waszej mamy.
Nasza promocja trwa do 26 maja tak, by każdy mógł przygotować się na to święto.3 komentarze:

 1. Anonimowy22 maja, 2013

  Czy ktoś z ekipy sklepu może odpowiedzieć na zadane w poprzednim poście pytanie tj.
  Czy można liczyć na blizsze informacje nt.kolekcji jesiennej (zapowiada się bardzo ciekawie).Kiedy będzie dostępna w Polsce,czy ktos z obsługi wąchał próbniki zapachów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post o Q3 i Q4 już niebawem

   Usuń
  2. Też jestem ciekawa nowych zapachów, planuję zamówić jak tylko pojawią się na oficjalnej stronie, choć na razie do jesieni jeszcze baaardzo daleko.

   Usuń