wtorek, 21 maja 2013

Niedzielny spacer

Piękna, słoneczna  pogoda zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, dlatego wraz z przyjaciółką wybrałyśmy się do parku. Usiadłyśmy na jednej z ławek i rozmawiałyśmy. Nawet nie zauważyłyśmy, kiedy na ławce na przeciwko usiadła młoda mama z córką. Po chwili mama zajęła się czytaniem książki, a dziewczynka bawiła się piękną lalką w różowej sukience. W pewnym momencie dziewczynka usiadła mamie na kolanach, mocno ją przytuliła i powiedziała, że bardzo ją kocha. I tak pomyślałam, że im jesteśmy starsi tym mniej w nas takiej dziecięcej spontaniczności. I mimo, że mama jest dla nas najważniejszą osobą to nie mówimy jej o naszej miłości.

Na szczęście jest taki dzień, w którym możemy podziękować za miłość i opiekę naszym mamom. Wypełnijmy to święto cudownym zapachem naszej wdzięczności. Spróbujmy wszystkie nasze emocje zamknąć w zapachu, który będzie przypominał mamie o naszej miłości nie tylko w ten majowy dzień.

Chcąc Wam pomóc w znalezieniu takiego zapachu Candle Room zaprasza na naszą stronę internetową. W specjalnej zakładce związanej ze świętem wszystkich mam znajdziecie niesamowite promocje, które pomogą Wam w odnalezieniu zapachu idealnego dla Waszej mamy.
Nasza promocja trwa do 26 maja tak, by każdy mógł przygotować się na to święto.3 komentarze:

 1. Anonimowy22 maja, 2013

  Czy ktoś z ekipy sklepu może odpowiedzieć na zadane w poprzednim poście pytanie tj.
  Czy można liczyć na blizsze informacje nt.kolekcji jesiennej (zapowiada się bardzo ciekawie).Kiedy będzie dostępna w Polsce,czy ktos z obsługi wąchał próbniki zapachów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post o Q3 i Q4 już niebawem

   Usuń
  2. Też jestem ciekawa nowych zapachów, planuję zamówić jak tylko pojawią się na oficjalnej stronie, choć na razie do jesieni jeszcze baaardzo daleko.

   Usuń

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...