poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Car Tin.

Dziś kilka słów na temat nowego produktu Yankee Candle jakim jest Car Tin.Są to niewielkie metalowe puszki, które kryją w sobie żel nasączony olejkami eterycznymi. Kiedy mamy ochotę poczuć zapach, wystarczy rozsunąć puszkę. Im Bardziej ją rozsuniemy tym zapach będzie intensywniejszy.


Jest to o tyle ciekawe urządzenie, że sami możemy dozować intensywność zapachu i decydować o tym czy chcemy go w danej chwili użyć. Jeśli mamy już dość zapachu, zasuwamy puszkę, a zapach nie ulatnia się. Zostaje "na później". Takiej możliwości nie mamy w przypadku Car Ultimate, czy klasycznych Car Jar.


Gdyby puszka była cały czas otwarta to zapach wystarczyłby na ok 4 tygodnie. Jednak dzięki sprytnemu mechanizmowi, który pozwala na rozsuwanie i zasuwanie puszki, może ona wydzielać zapach przez o wiele więcej czasu. Wystarczy, że będziemy ją zasuwać na noc i już czas użytkowania wydłuża się dwukrotnie.


Car Tin możemy używać nie tylko w samochodzie, doskonale sprawdza się również na innych małych przestrzeniach, jak choćby w szafach, walizkach, torebkach, czy garderobach. Jest mała, dość poręczna, więc zmieści się praktycznie wszędzie.1 komentarz:

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...