poniedziałek, 12 marca 2012

Lemon Lavender, czyli wiosenne orzeźwienie

Pogoda za oknem i data w kalendarzu, wskazują na to, że czas zabrać się za wiosenne porządki :) Ja też już powoli zbieram się do wielkiego 'pozimowego' sprzątania. Na pewno podczas sprzątania będą mi towarzyszyły zapachy Fluffy Towels, o którym pisałam ostatnio i zapach Lemon Lavender. Nic tak nie satysfakcjonuje po całym dniu sprzątania, jak lśniący dom pachnący świeżością :)


Lemon Lavender. Przepiękny zapach kwiatów lawendy skropionych cytryną. Aromatyczna lawenda odświeża i uspokaja, a orzeźwiające cytrusy dodają pomieszczeniom niesamowitej energii. 

Nie używam na co dzień wosków o tym zapachu, bo są zbyt intensywne do mojego pokoju, zazwyczaj palę świece z tej serii. Za to przy odświeżaniu domu po zimie intensywność tego zapachu jest jego ogromnym atutem. W ciągu kilku chwil zapach wosku wraz z rześkim wiaterkiem wypełniają cały dom i sprawiają, że pachnie wiosennym przesileniem :)


Lemon Lavender to niesamowicie bogaty zapach. Można w nim wyczuć zarówno świeżość, jak i subtelne nuty słodyczy. Pachnie trochę, jak kwiaty lawendy skropione domową lemoniadą :) Gdy rozniesie się po domu, jego aromat jest niesamowity!

Uwielbiam go za oryginalność, wyrazistość i uczucie świeżości jakie wprowadza. Gorąco polecam, zwłaszcza teraz na wiosnę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...