wtorek, 6 września 2016

Yankee Candle Car Jar Ultimate – Leather


Yankee Candle, to jeden z czołowych producentów wszelkiego rodzaju produktów zapachowych. Większość z Was prawdopodobnie kojarzy tę markę głównie ze świecami, woskami i pałeczkami zapachowymi. Jednak oferta Yankee nie na tym się kończy(na szczęście!). 

W swojej ofercie Yankee Candle posiada również szeroką gamę zapachów samochodowych. Dostępne są one w formie zawieszek jak i małych patyczków do kratek wentylacyjnych.

Wybrałam zawieszkę w postaci Car Jar Ultimate w zapachu Leather. Ta forma aromatu samochodowego, to zapachowy żel schowany w małej zawieszce w kształcie słoika. Aromat starcza na ok 4 tygodnie, jednak według mnie te cięższe/mocniejsze zapachy mogą być wyczuwalne nawet dłużej. 

Leather, to zapach „skórzany”, jak lubię na niego mówić :) Ja jestem zwolenniczką dziwnych zapachów, więc Leather trafia w mój gust idealnie. Wyczuwalny jest od razu po wyjęciu go z opakowania zabezpieczającego. 

Jak pachnie Leather? 

Hmm... jak nowa skórzana tapicerka i właśnie dlatego tak uwielbiam ten zapach! :D Za każdym razem, gdy wsiadam do samochodu, to czuję się jakby był nadal zupełnie nowy, prosto z salonu. Niektórzy powiedzą, że takie „nowe” zapachy są nieładne, szczególnie jeżeli chodzi o materiały, ale mi po prostu to odpowiada. Uwielbiam zapachy skóry, benzyny, rozpuszczalnika albo farby. Nie wiem dlaczego, ale te dziwne kompozycje aromatyczne po prostu do mnie trafiają :) Dodam jeszcze, że gdy powiesiłam na tył samochodu zawieszkę o zapachu New Car, to stworzył z Leather jeszcze ciekawszą kompozycję. Powiedziałabym, że New Car swoją bardziej męską nutą wzbogacił ten „skórzany” aromat. 

W kwestii trwałości, Leather utrzymywał się przez cały miesiąc, ale nawet teraz, mimo że zostały tylko opary żelu, to mam wrażenie, że nadal pachnie. Chociaż może po prostu aromat już się wgryzł w tapicerkę :)


Po ten zapach zdecydowanie częściej sięgają mężczyźni i zazwyczaj, jak raz spróbują, to już potem zostają przy tym aromacie. Mimo to kobietom również polecam sięgnąć chociaż raz po Leather w tej formie. Kto wie może mile się zaskoczycie :D

Jeżeli chcecie zaczerpnąć kilka informacji więcej o zapachach do samochodu, to zapraszam tutaj.

Macie swoje ulubione aromaty samochodowe? Korzystacie w ogóle z tej formy?

2 komentarze:

  1. Ja do samochodu najbardziej lubie black cherry :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Black Cherry to mój pierwszy ulubiony zapach w świecy. W samochodzie sama go nie testowałam, ale wiem, że jest lubianą propozycją samochodową :)

      Usuń