środa, 1 czerwca 2016

Zapach Miesiąca - 20% w czerwcu :)

 Ostatni wiosenny miesiąc i zarazem pierwszy miesiąc lata powita nas niezwykle świeżo i soczyście. Stanie się to za sprawą dwóch dobrze znanych zapachów, które Yankee Candle proponuje na lato w nieco niższych cenach jako zapachy miesiąca. Obie propozycje we wcześniejszych latach piastowały już to znamienite stanowisko.
Mowa oczywiście o słodkim niczym koktajl zapachu Pineapple Cilantro i świeżym, jak morska bryza Turquoise Sky.Pierwszy z tych zapachów, to połączenie soczystego dojrzewającego w słońcu ananasa z aromatycznym kokosem, który dzięki nutom ziołowej kolendry nabiera niezwykłej świeżości :)
Pineapple Cilantro (więcej tutaj) zdecydowanie polecam wszystkim fanom Under The Palms, Black Coconut, wycofanego już Bahama Breeze, jak i również miłośnikom orzeźwiających koktajli z palemką ;D

Druga propozycja, to Turquoise Sky, który opiera się na pięknym aromacie piżma. Lekkości nadają mu nuty trawy morskiej, a za wrażanie bryzy znad oceanu odpowiedzialne są subtelne akcenty soli morskiej.
Jeżeli jeszcze nie znacie tego zapachu, to na pewno spodoba się tym, którzy wcześniej sięgnęli po Kilimanjaro Stars, Deep Sea z kolekcji Pure Radiance oraz wszystkim entuzjastom wszelkich „morskich” aromatów.


I jak, czy Yankee zachęca Was swoją letnią propozycją?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...