sobota, 9 stycznia 2016

Zapachy stycznia

 Styczeń poza Nowym Rokiem, który mamy nadzieję przyniesie nam dużo zapachowych wrażeń, wita nas odrobiną świeżości skrytą w dwóch pięknych zapachach. W dodatku cały miesiąc będą one objęte nieco niższą ceną :)
Pierwszy z tych zapachów czyli Fluffy Towels, to cudowne aromaty słodkiego jabłka z kwiatowymi lawendą i lilią, a wszystko zamknięte soczystą cytryną. Całość tworzy bardzo świeży aromat, dopiero co zdjętych ze sznurka, wypranych ręczników.

Druga styczniowa propozycja, to Champaca Blossom. Skrywa ona w sobie piękny i bardzo bogaty aromat magnolii z lekko wyczuwalnymi nutami ogórka(przynajmniej według mnie). Zapach jest niesamowicie kwiatowy i przyjemnie świeży.
Kilka słów więcej o Champace znajdziecie tutaj.I jak skusicie się na którąś ze styczniowych propozycji? :D

2 komentarze:

 1. Kupilam obydwa.champace już kiedyś miałam ale ten biały kupilam po raz pierwszy i jestem zachwycona, w domu pachnie świeżym praniem ale zapach jest przełamany jakimiś przyprawami. Pachnie nawet po z gaszeniu świecy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oba zapachy są bardzo świeże, ale Fluffy Towels jest dużo mocniejszy niż Champaca Blossom, a co za tym idzie, dłużej utrzymuje swój zapach w pomieszczeniu :)
   Fluffy Towels, to kompozycja składająca się z jabłka, lawendy, lilii i cytrusów. Podejrzewam, że za Twoje odczucia co do jego "korzenności" może odpowiadać zestawienie ze sobą jabłka z lawendą, które razem tworzą nieco cieplejszą i delikatnie ziołową mieszankę :)

   Usuń

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...