czwartek, 5 listopada 2015

Pachnący listopad :)

Do Candle Room już zawitały pierwsze zwiastuny zimy w postaci listopadowego zapachu miesiąca. Są to dwa zapachy: Christmas Garland, który pojawił się na liście Yankee Candle w zeszłym roku na zimę oraz obecny już od dawna i przez wielu bardzo lubiany Cranberry Ice. 


Pierwszy z tych zapachów czyli Christmas Garland, to niezwykle świeży aromat sosnowych gałązek delikatnie wzbogacony o nuty kwaśnej i cierpkiej żurawiny. 


Powinien zagościć na półkach wszystkich fanów Icicles, Silver Birch, Seasone Of Peace czy Sparkling Snow.


Druga propozycja Yankee na listopad, to Cranberry Ice, który w zeszłym roku w listopadzie również piastował to stanowisko, co chyba w sposób oczywisty obrazuje, jak bardzo lubiany jest wśród "świeczkomaniaków". A zapach jaki ze sobą niesie, to powiew słodkiej żurawiny schowanej pod śnieżną pierzynką :) 


Cranberry Ice będzie idealny dla fanów Cranberry Twist, Black Cherry czy lubianego Mandarin Cranberry. 


Czy któryś z tych zapachów macie już w kolekcji, czy może nadal czeka na swoje miejsce w Waszym zapachowym świecie? :D


1 komentarz:

  1. Cranberry ice miałam kiedyś właśnie z zapachu miesiąca, potem poleciałam po świecę i byłam zakochana :) ale z czasem zaczął mnie męczyć mocą i poszedł w świat ;)

    OdpowiedzUsuń

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...