piątek, 27 czerwca 2014

Weekendowe plany :)


Polecam przeczytać interesujący wpis na blogu http://blog.myheritage.pl/2014/05/nostalgia-zapachy-z-przeszlosci/#.U62KmhgWxks.blogger  o zapachach przywołujących wspomnienia. A jaki zapach u Was wywołuje nostalgiczne wspomnienia?

2 komentarze:

 1. Witam, czy można prosić o informację, ile w deklaracjach Yankee ,zapachów z Q3 ma dotrzeć do Polski ? Obecne deklaracje wydają mi się bardzo nierzeczywiste. Naliczyłam,że oprócz 4 podstawowych + 2 dodatkowych (gruszka i jagody) ma wejść jeszcze Silver Birch, Bay leaf wreath oraz Chocolate layer cake i jeszcze po zapachu na październik i listopad. Czy można prosić o weryfikację informacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgodnie z zapowiedziami od dystrybutora jesienią mają się pojawić następujące kolekcje:

  - Q 3 - Wild Fig, Honey Glow, Amber Moon, Ginger Dusk ( prawdopodobnie dostępne od drugiej połowy sierpnia)
  - kolekcja limitowana Capsule Collections - ( we wszystkich wielkościach) - Cranberry Pear i Berrylicious( dostępność koniec lata / początek jesieni), Bay Leaf Wreath i Silver Birch (późna jesień)
  - kolekcja limitowana Halloween - Candy Corn, Ghostly Treats, Witches Brew ( średni słoik, wosk, tea light, sampler)
  - limitowany zapach - Duży słoik Happy Halloween ( październik)
  - limitowany zapach- Duży słoik Chocolate Layer Cake, ( sierpień)
  - limitowany zapach - Duży słoik Winter Garden ( listopad)
  - kolekcja limitowana Celebrations ( prawdopodobnie w sierpniu)

  Jednakże wielokrotnie zdarzało się, że kolekcje limitowane miały być dostępne na polskim rynku, ale niestety rzeczywistość była inna Więc pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.

  OdpowiedzUsuń

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...