sobota, 11 stycznia 2014

Powitanie Nowego Roku z Merry Marshmallow :)

Witajcie w 2014 roku :)  Mam nadzieję, że ten rok przyniesie Wam wiele uśmiechów i niespodzianek.  Ze swojej strony zespół Candle Room zapewnia, że nie pozwoli Wam zapomnieć o odrobinie przyjemności, jaką są świece zapachowe.  
Nowy Rok rozpoczęłam z cudownymi ludźmi oraz małą niespodzianką. 
Wraz z wybiciem północy, z przyjaciółkami złożyłyśmy sobie życzenia i wymieniłyśmy się drobnymi podarunkami. Dziewczyny, wiedząc o mojej miłości do świec zapachowych, podarowały mi nowy kominek razem z woskiem. I dzięki temu w 2014 rok weszłam wraz z zapachem Merry Marshmallow. Musicie wiedzieć, że tej nocy podbił on nie jedno serce.
Przed zapaleniem wosk pachnie wanilią. Jest słodki, ale brakuje mi w nim jakieś innej nuty zapachowej, która mogłaby dodać odrobiny tajemniczości. Ale może nie każdy zapach ma być tajemniczy... :)

Podczas palenia aromat nie jest bardzo intensywny. Dla mnie, osoby palącej słodkie zapachy tylko sporadycznie, jest to idealne rozwiązanie. Jednak ta intensywność może odrobinę rozczarować zapachowych łasuchów.
Po około godzinie palenia aromat Merry Marshmallow zaczął się zmieniać. Stał się bardziej kremowy i elegancki. Wanilia pokazała najwspanialsze ze swoich możliwych wydań. Przez moment poczułam się, jak mała dziewczynka, która zajada się ciastem z domowym, waniliowym kremem.
Zapytałam się dziewczyn dlaczego zdecydowały się na ten wosk, skoro Yankee Candle oferuje tak bogaty wybór zapachów. Okazało się, że to ze względu na obrazek. Trzy wesołe bałwanki są naprawdę urzekające :) Ponieważ kominek stał w pokoju tanecznym, aromat przyciągnął nawet największych biesiadników. Takim sposobem Nowy Rok rozpoczęłam na pachnąco. A skoro rok tak dobrze się zaczął czuję, że moja zapachowa kolekcja powiększy się jeszcze o nie jeden zapach, czego życzę również Wam.


5 komentarzy:

 1. Pięknie zaczełaś nowy rok, zapachowo ;) Także życzę powiększonej zapachowej kolekcji :*

  Pozdrawiam i zapraszam/
  http://www.plomienktorypachnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wanilię rzeczywiście intensywnie czuć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej , co prawda to nie na temat ale spytam. Czy znasz już może nazwy wycofywanych zapachów w tym roku i czy beach walk również wycofują ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie posiadam jeszcze informacji o zapachach , które Yankke Candle wycofa w tym roku. Niestety zapach Beach Walk został już wycofany :( Poniżej podaję listę zapachów które zostały wycofane jesienią i zimą w zeszłym roku:
   - Sun & Sand
   - Beach Walk
   - Sparkling Lemon
   - Blissful Autumn
   - Camomile Tea
   - Kitchen Spice
   - Red Velvet
   - Warm Spice
   - Pink Lady Slipper
   - Macintosh Spice
   - Sandalwood Vanilla
   - Mango Peach Salsa
   - Nature's Paintbrush
   - River Valley

   Usuń
 4. Dobrze, że zapach nie jest zbyt intensywny, bo od bardzo słodkich boli mnie głowa.

  Zapraszam do siebie :) http://bakeofbaconcake.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...