czwartek, 10 października 2013

Podglądamy co Yankee Candle szykuje dla nas na rok 2014

Już zostało potwierdzone, że Blue Lavender, Garden Tyme, Sweet Pink zagoszczą na naszych półkach i miejmy nadzieje, że również w Waszych sercach w 2014 roku.

Jak pachną? Oczywiście już same nazwy zdradzają główne składniki, dodatkowo z opisu możemy się dowiedzieć, że Blue Lavender ma świeżą wiosenną nutę, Garden Tyme kryje ziołowe orzeźwienie, a Sweet Pink magię romantyzmu z dodatkiem słodkiego kwiatowego nektaru.

Te trzy wspaniałości będą dostępne w 3 rozmiarach: mały tumbler, duży tumbler i średni w ceramicznym opakowaniu. Niestety tak jak większość kolekcji limitowanych nie występuje ona w uroczych woskach. Jednak dla tych co będą nad brakiem wosków trochę marudzić proponuję ceramiczne opakowanie, zawsze później można użyć je jako pojemnik na ulubione cukierki :)) 
Ich pojawienie się na naszym rynku zapowiedziane jest na wiosnę, więc pozostaje nam tylko cierpliwie czekać :)

Który zapach Was najbardziej intryguje?


6 komentarzy:

 1. Sweet Pink - brzmi słodko :D . Ciekawe czy będzie bardziej z różami czy z piwonią. Do mnie przemawia Garden Tyme :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tumblery wracają? Czy wiadomo już,jak będzie wyglądała kolekcja nielimitowana ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety tumblery nie wracają, zostały zastąpione pillarami o trzech różnych wielkościach. Wpis o Q1 2014 będzie jutro na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Garden Tyme! uwielbiam zielone zapachy :))

  OdpowiedzUsuń

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...