czwartek, 13 września 2012

Dla "ciekawskich" :)

Ponieważ pojawiło się ostatnio dużo kontrowersji, co do promocyjnych zapachów w kolejnych miesiącach. Postanowiłam zrobić małe dochodzenie i dowiedzieć się wszystkiego. Akcja zakończyła się sukcesem :) I dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy.

Po za zmianą październikowej Promocji BOGO ( Buy one Get one 50% off) z zapachu Orchard Pear na Mango Peach Salsa, dowiedziałam się o jeszcze jednej zmianie. Mianowicie w grudniowej promocji Zapach Miesiąca (FOM- Fragrance of the Month) również mamy zmianę, spowodowaną zbyt mała ilością zapachu wypuszczoną przez producenta na rynek. Zamiast zapachu Happy Christmas, dostępny będzie zapach Cherries on Snow.
 
Jeszcze pozostaje kwestia wrześniowych zapachów, bo jak wielu z Was zapewne zauważyło mamy połowę września, a w promocji wciąż mamy sierpniowe zapachy. Opóźnienie jest niestety od nas niezależne. Zapachy na dniach powinny dotrzeć do Polski, a wraz z nimi długo wyczekiwana seria Coconut Numeric. Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość, zapachy na pewno się pojawią :)
 O żadnych innych zmianach póki co nic nie słychać :)

Mam również plakaty przedstawiające promocyjne zapachy do końca tego roku. (pierwsze dwa zapachy umieszczone na każdym plakacie są dostępne w promocji FOM, natomiast wszystkie trzy dostępne są w promocji BOGO)Dla tych, którzy jeszcze nie do końca znają promocje Yankee wyjaśnię, że promocja Zapach Miesiąca polega na tym, że wszystkie produkty w danym zapachu można kupiż z 25% rabatem. (m. in. Duże, średnie, małe słoiki i tumblery, samplery, woski, pałeczki zapachowe etc.) Promocja BOGO polega na tym, że przy zakupie dużego słoika lub dużego tumblera o danym zapachu, drugi możemy kupić z rabatem aż 50%! Naprawdę warto skorzystać z tych promocji bo rabaty są duże :)

Jeszcze szepnę Wam tak na ucho, że znam też promocyjne zapachy na pierwsza połowę przyszłego roku, ale o tym następnym razem :)

3 komentarze:

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...