piątek, 29 czerwca 2012

Coconut Numeric!

Już możemy powoli wypatrywać limitowanej serii Świec Yankee Candle  Coconut Numeric. Jak sama nazwa wskazuje wszystkie zapachy z tej serii, będą miały w sobie nuty kokosowe. Strasznie ciekawi mnie, czy będzie to taki cukierkowy, słodki kokos, czy może jednak bardziej wytrawny, a dający tę fantastyczną egzotyczną nutę.

Z tej serii dostępne będą duże i małe tumblery oraz tealighty i pałeczki zapachowe. Dostępne będą również akcesoria ( podstawki i świeczniki na samplery).

Świece z tej serii mają fantastyczny design, przypominają uwielbiane przez wielu flakony perfum Chanel :) Co więcej, małe tumblery nie będą w tradycyjnym szkle, lecz w ceramicznych słoiczkach, dla których już widzę zastosowania w mojej kuchni :)

Uwielbiam i kokosa i perfumy Chanel, więc już nie mogę doczekać się tej serii, na pewno kilka kokosowych świec zagości na mojej półce :)

Zapachy wyglądają dość interesująco, będzie można odnaleźć w tej serii takie o to połączenia:

Słoik nr 1 - Coconut and Vanilla Bean
Słoik nr 2 - Coconut and Lime
Słoik nr 3 - Coconut and Mandarin
Słoik nr 4 - Coconut and Beach Flowers
Słoik nr 5 - Coconut and Sea Air

Najbardziej kusi mnie połączenie z mandarynką. Uwielbiam świecę z aromaterapii Yankee Vanilla and Tangerine i mam nadzieję, że ta świeca będzie w podobnych klimatach :)


A Wy co sądzicie o tej serii? 

3 komentarze:

 1. Oooo... smakowicie! Ciekawi mnie piątka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba jakiś błąd, bo na zdjęciu i oficjalnej stronie producenta widać, że:
  No. 1: Coconut & Sea Air
  No. 2: Coconut & Beach Flower
  No. 3: Coconut & Mandarin
  No. 4: Coconut & Lime
  No. 5: Coconut & Vanilla Bean

  Choć Twoja wersja mi się bardziej podoba, bo chętnie kupiłabym kokosa z wanilią w ceramicznym opakowaniu, a tu tumbler z ciemnym woskiem... Planuję też Sea Air lub Mandarin w zależności o zapachu, głównie ze względu na opakowanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taką informację dostałam od Polskiego przedstawiciela Yankee. Zobaczymy, jak to będzie w rzeczywistości. Dość często amerykańskie wersje świec różnią się od Europejskich.

  Wszystkie zapachy były dostępne w formie zwykłego i ceramicznego tumblera, więc mam nadzieje, że tym razem nie będzie takich niemiłych niespodzianek jak z Citrus Passion i Summer Love i ta seria w całości trafi na polski rynek.

  OdpowiedzUsuń