sobota, 26 maja 2012

Water Inspirations

Jest to limitowana seria świec Yankee Candle w dość oryginalnych słoikach wykonanych z niebieskiego szkła. Dzięki temu wydaje się, że płomień świecy jest niebieski :) Wygląda to naprawdę pięknie.

A co charakteryzuje same zapachy?

Wszystkie zapachy z tej serii są niezwykle delikatne, dzięki nutom orzeźwiającej, krystalicznie czystej wody. Nie są to zapachy, które przytłoczą swoja intensywnością pomieszczenia, wręcz przeciwnie nadadzą im niezwykle subtelnego, sensualnego aromatu.


Lotus Water. Delikatna i uspokajająca mieszanka zielonych traw, bambusa, piżma i kwiatów lotosu skąpanych w krystalicznie czystej wodzie. Działa anty-stresowo i relaksacyjnie.

To mój zdecydowany faworyt z tej serii. Jest delikatny zmysłowy i bardzo kobiecy. Czuję w nim przede wszystkim kwiatowe aromaty podszyte nuta eleganckich perfum. Myślę, że ten zapach doskonale sprawdzi się w terapiach aromaterapeutycznych, moje zmysły pobudza nawet przed zapaleniem :) 


Mandarin Water. Letni i słoneczny zapach, pełen orzeźwienia płynącego z czystej krystalicznej wody z mnóstwem energetycznych cytryn, limonek i mandarynek.

Ten zapac kojarzy mi się ze szklanką schłodzonej wody mineralnej, wypełnionej po brzegi cytrusami. Do tego niebieski kolor szkła sprawia wrażenie, jakby zapach wydobywał się z prawdziwie zmrożonego naczynia :) Na pewno skuszę się na niego w czasie letnich upałów :)


Spring Water.
Delikatna mieszanka górskiego powietrza pełnego aromatów wiosennych kwiatów i zapachu drewna dryfującego strumykami. Niesamowicie czysty i świeży zapach.

Dokładnie tak, jak w opisie. Zapach niesamowicie czysty, sprawia wrażenie jakby było się nad górskim strumieniem. Dryfującego drewna tam nie czuję, bardziej delikatny aromat polnych traw i kwiatów. Zapach, jak najbardziej godny polecenia, zwłaszcza polecam fanom takich zapachów, jak Clean Cotton, Drift Away, Beach Wood - leży gdzieś pośrodku między nimi :) 

1 komentarz:

  1. Zapachy z tej serii są bardzo delikatne, sama skusiłam się na Lotus Water i pachnie cudownie, a ciemne szkło jakie zostanie po świeczce doskonale nada się do łazienki np. na waciki.

    OdpowiedzUsuń

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...