czwartek, 22 września 2011

Pachnący Czwartek w Candle Room

Liczne wiadomości, które od Was dostajemy nakłoniły nas do stworzenia nowych możliwości wypróbowania produktów Yankee Candle. Chcemy umożliwić jak największej ilości osób odnalezienie zapachu, który zawładnie ich sercem i nosem :) Dlatego stworzyliśmy nową ofertę pod nazwą Pachnące Czwartki. Od dziś w każdy czwartek, aż do końca października wybrane zapachy i produkty będą dostępne w niepowtarzalnych cenach, nawet o 35% niższych! Na dobry początek:


Duże świece Creamy Carmel- Słodki karmel i prawdziwa wanilia, które wypełniają pomieszczenie niesamowitym zapachem karmelkowych cukierków. Ten pyszny zapach dostępny będzie za 62,80 zł. (cena regularna 93,00zł )


oraz


Małe świece Cherry Blossom  - Zestawienie delikatnego japońskiego kwiatu wiśni z bergamotką i aromatem świeżo wyciśniętej cytryny,  który dodaje całości energii i optymizmu.  Niezwykle delikatny i świeży zapach już za 28 zł. (cena regularna 38 zł)
W kolejny pachnący czwartek w Candle Room Beach Walk i Garden Sweet Pea. Wstąp w Pachnący Czwartek do CandleRoom i znajdź swój zapach!
Zapraszamy na www.candleroom.pl !


*promocja jest ważna do 28.10.2011 i nie łączy się z pozostałymi rabatami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...