wtorek, 22 grudnia 2015

Mikołajkowe Spotkanie Blogerek

 Jak wcześniej już informowałyśmy, nie tak dawno, odbyło się Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku. 


Spotkanie zorganizowano w Odskocznia Gastropub. Organizacją całego wydarzenia zajęły się białostockie blogerki Emilia oraz Asia.
Spotkanie miało na celu wymienienie się nowinkami i poradami ze świata kosmetyków, ale przede wszystkim zebranie karmy i koców dla zwięrząt ze schroniska w Białymstoku. Z pierwszej ręki wiemy, że udało się zebrać aż 200kg karmy dla zwierzaków i całą masę zabawek i koców! W tym miejscu chciałabym zachęcić wszystkich do udziału w takich akcjach i wspierania schronisk, szczególnie w okresie zimowym.


Candle Room objęło patronatem to spotkanie i przygotowało drobne upominki dla blogerek, które mamy nadzieję uprzyjemnią im świąteczny czas pięknymi zapachami :D Również niebawem na blogach dziewczyn pojawią się wszystkie recenzje wybranych produktów, a my już dziś gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi i śledzenia wszelkich nowinek na blogach!!
Szczegółowe relacje z wydarzenia znajdziecie na blogach dziewczyn: Emilia , Asia , Magda , Magdalena , Paula , Kasia , Martyna , Ewa.

A my przypominamy, że chętnie wspieramy wszelkie akcje charytatywne i zapraszamy do współpracy :D
Piszcie do nas na pomoc@candleroom.pl lub na Facebook'u.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fragrance of Month, czyli zapachy na MAJ 2018

Witajcie! Po dość długiej nieobecności wracamy do Was w najpiękniejszym miesiącu w roku!  Maj zaowocował u nas trzema urzekającymi zap...