piątek, 27 września 2013

Chwila odpoczynku z Vanilla Lime

Nie przepadam za słodkimi zapachami, dlatego rzadko znajdują się one w moim kominku. Przychodzą jednak takie dni, w które czuję potrzebę osłodzenia sobie życia. Wtedy ratunku szukam w swoim pudełku z woskami. Ostatnio mój wybór padł na Vanilla Lime. 
 
 
Dawno nie paliłam tego zapachu. Może czekałam na odpowiedni moment? Jednak kiedy zielony wosk rozpuścił się w kominku, wiedziałam, że była to dobra decyzja. Słodka wanilia z nutą orzeźwiającej limonki - właśnie tego było mi trzeba. Zapach nie był tak słodki jak się obawiałam. Otulił pokój, w którym siedziałam, pozwalając mi się zrelaksować i odpocząć. Stał się nawet inspiracją do upieczenia ciasta :). Dzięki niemu mój wieczór pełen był zapachu i smaku.
 
Vanilla Lime to jeden z tych zapachów, które moim zdaniem spodobają się zarówno osobą lubiącym słodkie jak i owocowe aromaty. Mimo że nie należę do żadnej z tych grup, zapach przypadł mi do gustu. Nie mogę powiedzieć, że będę do niego często wracać. Wiem natomiast, że kiedy znów poczuję potrzebę odrobiny słodyczy, sięgnę właśnie po ten zapach. 
 

Jeśli również mielibyście ochotę na odrobinę słodkości, bez obawy o kalorie, polecam Wam Vanilla Lime, który jest zapachem miesiąca. Możecie go więc do końca września nabyć w promocyjne cenie. Szczegóły na naszej stronie internetowej:
 http://candleroom.pl/?zapach-miesiaca-25-,185&bViewAll=true

2 komentarze:

  1. jeden z moich pierwszych zapachów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. "Pudełko z woskami" to brzmi jak marzenie ;) Jestem ogromną zwolenniczką zapachów dla domu. Póki co posiadam tylko 2 woski YC, kiedy będę miała możliwość, postaram się zamówić coś jeszcze.

    OdpowiedzUsuń