poniedziałek, 25 czerwca 2012

Summer Love!

Jak wiecie, ta seria niestety nie trafiła do sprzedaży w Polsce, na co nie mieliśmy wpływu. Ale... udało się uzyskać chociaż namiastkę tej serii :) Oto produkty z serii Summer Love, które możecie nabyć w Candle Room:

1. Nakładki Illuma Lid w trzech kolorach- różowy, zielony i żółty. Bardzo polecam te nakładki na świece- pasują na duże i średnie słoiki oraz na świece pilarowe i małe tumblery. Dzięki nakładce ścianki świecy szybciej się nagrzewają i wosk roztapia się w 100%. Świeca pali się równiej i efektywniej. Ponadto płomień jest spokojniejszy i zdecydowanie mniej dymi. A do tego świeca w takiej "czapeczce" wygląda ciekawie :)

2. Szklane świeczniki na sampler i tea light. Delikatne szklane świeczniki z żółtymi, różowymi, bądź zielonymi motywami. Wyglądają naprawdę ciekawie, już mam pewien pomysł na kompozycje z ich udziałem :)3. Tea lighty oraz samplery o zapachu First Kiss. Ten zapach łączy w sobie aromatyy malin, jeżyn, fiołków, wanilii oraz leśnego powietrza. A jak pachnie podczas palenia?

Jest to zapach słodki, owocowy, ale posiada delikatną świeżą nutę, która ciekawie kontrastuje ze słodyczą. Ogólnie polecam fanom owocowych zapachów :)


                                        


Produkty są dostępne w sklepie stacjonarnym Candle Room. Zapraszam :)

3 komentarze:

  1. tak to są malinki :) . Nie potrafiłam skojarzyć tego zapachu aż przeczytałam tu:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. tak, malinki tutaj czuć zdecydowanie :) Uwielbiam ich aromat, dlatego zapach jak najbardziej trafia w mój gust :) Jak na tak małe świece (tl, sampler) intensywność zapachu jest naprawdę zadowalająca.

    OdpowiedzUsuń